Acana First Feast Mama Kullanan

Poncimin

Acana'nın First Feast mamasını kullanan ya da daha öncesinde kullanmış olan var mı? Mama tanesinin boyutu çok mu küçük? Resim paylaşanlardan baktım tane boyutu bana normal gibi gözüktü ama çok küçük taneli olduğunu söyleyen yorumlar da gördüm. Tane boyutu ideal boyutlarda mı, küçük taneli olmasını istemiyorum. Bir de bu mama kedinize iyi geldi mi?

19 CEVAP

Gunesyildirimm

Nd nin tavuk ve narlı yavru kedi mamasının boyutunu biliyorsanız karşılaştırma için ikisini yan yana koyup atabilirim.

Ozlemcakil

Cok kucuk degil benimki 1 aralik dogumlu ve kitir kitir yiyor:)buyuk kizima da kisirlasana kadar bointuful serisiyle donusumlu vermistim pisman olmazsiniz her iki kedim de mutlu, ben orjen kittenla bu mama arasinda kalmistim ama neticede evdeler ne kadar hoplasa ziplasada first feast yeterli diye dusundum kendi kizlarima ki 2 side tekir

teddybal

Size diğer resimlerde büyük gelmesinin nedeni tabakta sadece mamaların olması, ben yanına kalem koyduğum ve kalem ucu kadar boyu olduğunu gördüğünüz icin boyu belli oluyor, hem ince hem boyca küçük taneler. Aldığım tüm paketler aynı boyda çıktı bu attığıma has değil yani, eminim küçük :D

teddybal

Grassland ve First Feast karşılaştırma;
https://imgyukle.com/i/ECJLeA

Bu arada acana wp de kullandık o da böyleydi 1cm vardı çapı, ff'in hem boyu küçük hem kalınlığı ince bunlara göre. H epsiburada'da 275'e gördüm wild praire'i ona da bakın isterseniz, ama sadece boyut için düşünerek öneriyorum şu an onu yoksa ben de kedilerime kullanıyorum first feast bunu da alabilirsiniz yani, küçük taneli diye yemezse sıkıntı olur sadece..