Sokakta Bulduğumuz Kedi

Busesi

Merhaba bugün sokakta arka ayakları tutmayan bir kedi gördük ve hemen veterinere götürdük ayakları için ameliyatsa ameliyat yapalim cildinide temizler bebek gibi olur sahiplendiririz diye gitmiştik. veteriner kuru fip hastalığına yakalanmış olduğunu söyledi iştahı yerindeydi lakin göz altı kabuk tutmuş cildinde yara vardı ve arkada ayakları tutmuyordu. Napabiliriz dedik eğer maddi durumunuz yetmezse bir barınağa vermenizi tavsiye ederiz sokaklara geri bırakmayın hem o acı çeker hem başka kedilere bulasabilicegini söyledi. Bizim maddi durum yeterli olmadı malesef bahsettikleri meblagda 4000 dolarlık bir mevlaydi. Bu yüzden barınaga teslim ettik. Ve aşırı üzgünum yapılabilecek birşey vardı yapamadım gibi barınakta nasıl olur bakılır mi uyutulur mu ?

2 CEVAP

stellabennett

umarım bakarlar siz elinizden geleni yapmışsınız :(

aslihan_e

Sokakta birçok kedi aynı durumda zaten, yapacak bir şey yok. Birileri de hâlâ sokak kedilerinin nesli tükenmesin diye çıkıp konuşuyor. Hayvanlar bu halde işte... Siz maddi olanak sahibi olsanız da o kedinin yaşaması mucize zaten.