Kedi Aşısı Karma

Kedi karma aşı fiyatı bilen var Mı ve tam olarak içeriği ne

5 CEVAP

Buketdur

İstanbulda 200 şuan karma aşı

aslihan_e

Burda da 200 lira, kedi koronası, kedi nezlesi ve gençlik hastalığına karşı bağışıklık sağlıyor. Korona ve nezle her zaman ölümcül değil ama gençlik hastalığı kaparlarsa yaşama şansları binde bir gibi, o yüzden karma aşının ilk yapılışta 2 kere sonra yılda bir kere yapılması gerek. İhmal edilmemesi gereken bir aşı.

stellabennett

Samsun’da 180 lira birçok enfeksiyona karşı koruyor en önemli aşılardan bir tanesi

reinefee17

Trabzon'a 200 ama ocak ayından beri aşıyı bekliyoruz hala gelmemiş bugün arayıp konuştum yaşadığınız yerde varsa hemen yaptırın

Buketdur

Evet ama şu ara dikkat edilmeli sahte aşı çok güvenilir bir yerde yaptırın ver seri no kontrol edin yaptırmadan önce