Ne Yapmalıyım?

MinelG

Arkadaşlar kedim bana sadece saldırıyor.20 gündür benimle ama tek yaptığı saldırmak.Elime,ayağıma hatta yüzüme.Her yerim kan.Her şeyi denedim.Su sıkmamı bile takmıyor.En son elime kolonya sürdüm saldırmaya çalıştığı zaman kokudan kaçıyor.Ama şimdi hiç yanıma yaklaşmıyor.Bana yardım edin.Kedimle asla oynayamıyoruz,sevemiyorum bile onu.Evde küçük kardeşim var yanına bile yaklaştıramıyoruz.Ne olur yardım edin çok kötü durumdayım.

17 CEVAP

MinelG

Denilen her şeyi denedim ama yine de devam ediyor.Olsun ne yapalım :) dediklerinizi uygulayacağım

MinelG

Çok teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler için :) umarım zamanla biraz da olsa bu ısırma huyunu atar.Verdiğiniz tavsiyelerin hepsini deneyeceğim