Royal Caninin Mamasını Aldık Yağlı Yani Bozulmuş Oluyor Sanırım Nasıl İade Edebilirim

Mamayı daha önce kullandık böyle değildi şuan bildiğiniz üzerine yağ dökülmüş gibi nasıl iade edicem

5 CEVAP

NorthNight

Royal caninde farklı paketler kullandım bazıları öyle oluyor(sıcak dolum olduğu için) açıldıktan sonra bi kaç gün içinde azalıyor, bizde öyle oldu. Yine de iade etmek istiyorsanız aldığınız yerle görüşün satıcının iade şartlarına uygunmu öğrenirsiniz.

Warriorsans

Hangi maması? Royal canin sensible almıştık o da dediğiniz gibi yağlıydı ama normalmiş

aeri-l

Aldığınız mama mother and babycat maması ise çok yağlı piyasadaki en yağlı mamalardan biri görüntüsü de öyle.

Gizem8822

Ben royal canin kullanıyorum devamlı bu siteden alıyorum hiç öyle yağlı pakete denk gelmedim. Başka siteden yağlı ve renginin daha açık olduğuna dair yorumları okumuştum.

Ben bu siteden aldım rc sensible 33. Yağ damlıyordu nerdeyse üzerinden elime bulaşıyordu sürekli mama kabına koyarken. Müşteri hizmetlerini aradım mama öyle dediler. İlk yediğinde su gibi birşey kustu yağlı sulu karışım. Sonra alıştı.