Köpekle İlgili

Ceylinalkazan

Arkadaşlar kızımı tıraş ettirdim kuzi gibi kaldı arkadaşlar veteriner benden 150 lira aldı sizce pahalımı bu arada traş yaptı iç dıs parazit yaptı tırnak kesti iki tane ilaç verdi...

8 CEVAP

Ceylinalkazan

Zaten lucy'nin sağlığı için traş ettim taranmıyacak halde topaklanmıştı vetde traş edince daha sağlıklı olacağını söyledi :||

ilknrdaisy

Fiyat çok uygun.. biz american cocker sahiplendik uzun süre tarlada yaşamış tüyleri inanılmazdı topak topak olmuş dikenler derisine girmiş sadece tıraş için 100 tl verdik iç dış parazit 70 tl zaten..

Lunapo

Uygun bir fiyat ben lunanın minnacık tüylerini 110 liraya kestirmiştim ama bu havada kestirmek ne kadar sağlıklı? Dikkatli olun hasta olmasın yavrucak

izzy

Ic dis ortalama 80 tl 70 de tras gayet normal benim ödediğim fiyatta tam bu

Cnsygt

Pahali degil ortalama fiyatlar ama daha sonra da tuylerinde ayni sorunu yasamamaniz icin arasira derisine fazla temas ettirmeden badem yagiyla taramanizi tavsiye ederim. Yine de veterinerine bir sorun. Benim cocuklarima iyi geliyor ama her kopekte iyi olmayabilir.

Fyavuzzz

Fazla yapılan traslarda bazen alerjiler benek benek olabilir yanı benim kızım da oyle olmustu uzun tüyler için de petlebide cok guzel sampuan var onu kullanın bence kolay taranacaktır tüyleri

tıraş çok yanlıs bir algoritmadır hayvanın psikolojısını bozar ve evet veterıner bıraz sizi kazıklamış neden ilaç verdi dış parazit ilacı 1 tane yapılır normalde