Mystic Kedi Maması Nasıl

dilara3

mystic kedi mamasını duydum nasıl kullanan var mı

2 CEVAP

Ozlemcakil

Turkiyede uretiliyormus , icerigi ayni fiyat segmentindeki cogu mamaya gore daha temiz gorunuyor ,ben sokakdaki anne ve yavrulara bakarken onu alip vermistim

Warriorsans

Kısır mamasını kısır kedimde (1,5 kg) yetişkin maması ve gurme mamasını sokak hayvanlarında (15 kg 3 4 paket almışızdır en az ve yavru mamasını yavru kedimde (1,5 kg almıştım şimdi de 15 kg aldım) kullandım. Genel olarak bir sorunla karşılaşmadım kedilerde ama bu markada yaşadığım sorun ne zaman alsam tane boyutunda farklılık oluyor mesela yavru mamasını 1,5 kg aldığımda kedim severek tüketiyordu 15 kg aldım taneleri falan bambaşka ve yemiyor artık. Bu da aklımda sahte mi soruları oluşturuyor kii yetişkin mamasında da aynı sorunu yaşadık. Artık bu markadan almayı bu yüzden düşünmüyorum. İnstagram dan da yazdım ama bir geri dönüş alamadım.