Kedi İdrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi

Kocalex

Merhaba arkadaşlar kedime idrar yolu enfeksiyonu teşhisi konuldu şuan antibiyotik ve özel urinary mama veriliyor bu süreçten geçenlerin vereceği tavsiyeler nelerdir ve kedim mamadan çok az yiyor eski mamayla biraz karıştırıp versem olur mu acaba

3 CEVAP

pablopicasso

Şikayetleriniz ne oldu? Paylaşır mısınız?

pablopicasso

Bu arada geçmiş olsun. Bizde uzunca bir süredir gastro mama kullanıyoruz. Karıştırmadan başladık alıştı zaman içinde. Az da olsa yiyorsa alışacaktır. Karıştırmamamızı önerdi bir kaç veteriner hekim.

Hills ile de görüştüm onlarda ağız birliği edince. Karıştırmadan başladık.

Kocalex

Teşekkür ederim.kedim sürekli tuvaletine giriyordu ama idrarını yapamadan çıkıyordu