Kuzu Etli Yavru Kedi Maması Satan Markalar Neler ?

Bayanminnak

5 aylık bir yavru kedim var. Cildinde 2 tane kabuklu yaradan dolayı götürdüm. Bana mamadan alerji olabilecegini söyledi. Neyli maması dedi. Tavuklu ve princli dedim ben de. Kuzu etli ver. O daha iyi . Mamadan olabilir dedi. 3 aydır aynı mamayı kullanıyoruz mamadan olsa daha önce alerji yapardı gibime geliyor. Ya da artardı. Her gün kullanıyor sonuçta. Pek mamadan gibi gelmedi bana. Ama gene de değiştireyim dedim ama mama bulamıyorum bu seferde. Neyin mamasını vereceğim ben kedicige ? Var mı kullanan ? Memnun kalan ?

7 CEVAP

pongul

acana grasslands, nd kuzulu

Novalun

Geçmiş olsun. Mama konusunda bir bilgim yok. Ama veterinerinizin dediği gibi gerçekten alerji yapmış olabilir. Alerjiler daha önce o maddeyle karşılaştıktan sonra ortaya çıkar. Vücudun ona karşı tepki vermesi için zaman gerekir. Mamayı değiştirmekte fayda var iyi yapıyorsunuz

yasement

Pro choice var ama denemedim

Zeynooo

Açana var benim bildiğim . Biraz pahalı o yaş mama olarak ta felix var kuzu etli yeni çıktı

seymavc

bende felix i tavsiye ediyorum

aliberken

Şuan hangi markayı kullanıyorsunuz ?
Yavru kediler için pek fazla çeşit olmuyor.Eğer balıklı kullanmak isterseniz hills ve lavital markasının balıklı mamaları var.Kuzulu olarak pro choice var.Orijen markasına da bakabilirsiniz.

goknur

Proline var ben biraz kullandim herhangi bir problem gormedim kedimde deneyebilirsin buyuk marketlerde 400 grlik paketleri var