Hangi Ödül Maması :(

yumak_bey

Anket

Reflex
(10 oy)
Dreamies
(6 oy)
Toplam (16 oy)

Ödül maması bazen Dreamies bazen Reflex Pocket alıyorum fakat ikisininde çok iyi olduğunu düşünmüyorum Reflex daha iyi gibi geliyor Dreamies yedikten sonra gözümün içine bakıyor vermem için hangisini tercih etmeliyim bir de öneriniz var mı?

5 CEVAP

bloodyluxury

Merhabalar,

Ödül mamalarını bence çok sık vermeyin. Onunla keyifli bir oyundan sonra ya da beğendiğiniz bir davranışından sonra verebilirsiniz. Ödül mamalarının sağlıklı olduğunu pek düşünmüyorum. Evet Dreamies oldukça lezzetli. Bunu abur cubur, cips gibi düşünün. Valla bazen bizim de canımız çekiyor abur cubur alıyoruz ama çok sık vermemekte fayda var. Bazen kıyamıyorum ben de alıp veriyorum açıkçası. Her gün vermemenizi öneririm :)

Gimlihanim

Dreamies e kıyasla reflex çok daha iyi. Nutri feline, gimcat ve me-o kullanıyoruz biz ödül olarak genelde. Onlara da bakmanızı tavsiye ederim. Bir de denemedik ama sanabelle nin de ödül mamaları seviliyor diye biliyorum.

hannnngggg

ikisi de degil nutrininki güzel flamingo diye bir marka var onun ördek parçaları vardı içeriği güzeldi o’cat markasınınkiler güzel bunların içeriğinde cok az da olsa tuz barındırıyor ödül olduğu icin sık verilmediğinden sorun olmaz diye düşünüyorum ama dikkat etmekte fayda var

Palyaco

Gimcat capnip veya meo sıvı puding daha iyi Dreams onermem reflex verilebilir

Salihaylmz

Biz Dremias kullanıyoruz söz dinletmek ve bir şey öğretmek amaclı sık kullanılmaması gerekiyor içeriği konusunda hiç bilmiyorum incelemedim