İnce Kum Vs Kalın Kum

diablerose

Anket

ince taneli kum
(15 oy)
kalın taneli kum
(2 oy)
Toplam (17 oy)

topaklanan kum kullananlara bu sorum. ince taneli mi kalin taneli mi tercih ediyorsunuz ve neden?
ben ince kullaniorm ama dusundum de kalin taneli daha az tozutuyor olabilir.

5 CEVAP

edmrcglu

ben yanlışlıkla kalın aldım bu ay idrar aralardan sıvışıp alta gidiyor pişmanlık yani

natasha_nk

Kalın aldim yanlislikla farketmemistim topaklanma özelliği berbat gerçekten idrar aynen kaliyor hic topaklanmiyor . tek olumlu yani patilerine fazla yapismiyor eve kum gelmiyor okadar ama mutlaka kesinlikle birdahakine ince taneli alacagim

PofudukLeo

İnce taneli kullanıyorum Lindocat , tozuma yok denecek kadar az. Ben de kalın taneli kumlarda topaklanma çok iyi olmaz diye düşünüyorum ancak bu sadece düşüncem kullanıp tecrübe etmedim açıkçası

Renklipati

İnce kum bende lindocat yeşil paketini kullanıyorum. Kalın kum sanki patilere daha fazla zarar verir gibi geliyor bana eşeleme yaparken

Seydosciko

Bende bir defa kalın taneli almıştım topaklanmasi berbattı inanılmaz koku yapiyodu ve patilerinin içlerinde kum kaliyodu çoğu zaman. o yüzden ince taneli candır :))