Yemek

Asli33

Kedime ev yemegi verdim patates peynir falan surekli miyavliyor salondan surekli mutfaga gitmek istiyor burda okudum yemek istedigi icin miyavliyormus ne yapmaliyim lutfen yardim edin

2 CEVAP

Zeynooo

Peynir çok az tuzlu beyaz peynir arada veriyorum ben . Sizde verebilirsiniz . Bir kaşık yemek kaşığı yoğur tüketebilir ve haşlanmış yumurta verebilirsiniz . Benim kedim ara da çığıt çıkarıp 1 zeytin veriyorum ve yiyor.

Zeynooo

Sadece aşırı kaçmayın ben bunları veriyorum bir sıkıntı olmadı hem mamaların içind e ne var ne yok bilmiyoruz . Arada böyle şeyler verip vitamin ihtiyacını da karşılayabilirsiniz .