Erkek Kedi

Patiseverler

Erkek kedim sürekli dişi kedimin memelerini emiyor bunun sebebi ne acaba ikisi de 2.5 aylık dişi kedi rahatsız olmuyor ama

13 CEVAP

ilknrdaisy

Engel olun bence benimkide küçükken oyumcaklara yapıyordu aman yapsın dedim suan 2 yaşında hala emiyor. Emmesini gectim diğer kedinizin göğüs uçları yara olabilir

ilknrdaisy

Ben kedimi battaniye memesinden vazgeçiremedim bilmiyorum.. dışı kedinizin memeleri kızardı mı?

Bazi kediler anne sutunu yeteri kadar emmediginden kendini emme ihtiyaci hisseder sizin kediniz diger kediyi emiyor bu huyundan vazgecirin omur boyu devam edebilir.

Patiseverler

Nasıl vazgeçirecem ki garip olan da aynı evde doğdular büyüdüler böyle bir şey yapması çok garip yaptığında ayırıyorum ama

Endigi kedinin karnina bez gibi birsey takin sikmadan

Patiseverler

Arkadaşlar bunun bir çaresi yok mu kedileri ayırmak zorundayım ama tuvalet yerlerini de değiştirmek istemiyorum lütfen bir çözümü olan engelleyemiyorum

Patiseverler

Evet biraz kızardı bu gece onları ayrı odalara almayı düşünüyoruz ama tuvaletlerini de ayırıcaz bunun da iyi fikir olduğunu düşünmüyorum

ilknrdaisy

Acaba peluş oyuncak falan mı verseniz en azından oyuncağı emer diğer kediniz rahat olur

Patiseverler

Garip bir şekilde oyuncak var başka bir şey emmiyor ama dişi kedimizle yanyana gelince hop bir bakıyoruz onu emmeye başlıyor

ilknrdaisy

Dışı kedi kızmıyor mu

Patiseverler

Hayır o da memnun halinden garipleşti annelik mi yapmaya çalışıyor onu temizliyor vs o tepki verse keşke öylece duruyor

ilknrdaisy

Bu şekilde emmesi erken ergenliğe yol açabilir dışı kedide. :/

Patiseverler

Biz de bundan korkuyoruz ne yapacağımızı bilmiyoruz