Lutfen Yardım Edın Kedım Gunden Gune Erıyor

pasahatice

6 yasinda erkek kisirlastirilmis bir kedim var. Daha once hicbir saglik sorunu olmamis ama duzenli veterinere gidip igneleri olurdu. 2 ay once gogsu sismeye basladi ve sadece yatip uyuyordu veterinere goturduk ilk birseyden suphenilmedi ve 7.9 kg oldugu icin yavastan bir mama azaltmaya gidildi ( tombul ama boyuda buyuk bir kedim var) 2 hafta sonra 7.5 civarindayken sislik indi ve tekrar hareketlendi fakat ansizin karnindan sivi akmaya basladi apar topar goturduk ameliyatla orasi acildi yalniz sivi durdurak bilmiyordu veteriner hemen daha kedimiz tam ayilmadan bizi daha buyuk bir yere gonderdi burda herturlu test , ultrason, eko, boyali rontgen yapildi hersey iyi ve saglikli cikiyor atesi bile yok kalp profosoru bile bakti organlarida iyi tek bildigimiz vucudunun kendi kendine delik actigini ve odemi akittigi simdi yine gogsu kollanin alti patileri sis 2 haftadan fazladir yemek yemiyor ad mama ile enjektor yardimiyla biz besliyoruz antibiyotikler oldu odem sokturuculer vitamin igneleri o kadar siski damar bulup serum baglayamiyorlar ama ne oldugunuda bulamiyorlar NOLUR DAHA ONCE BOYLE BIR DURUMU DUYAN , YASAYAN, BILEN YARDIM EDIN herseyi deniyoruz LUTFEN

2 CEVAP

Tilki37

Çok geçmiş olsun , kendinizin durumu nasıl oldu merak ettim , bende teşhis edilemeyen bir rahatsizlikla uğraşıyorum pamukta, siz sorunu bulabildinizmi

Sakircan

geçmiş olsun arkadasım