Friskies Purina

Hediye159

Anket

Friskies i kullan
(9 oy)
Feiskies i kullanma
(11 oy)
Toplam (20 oy)

Arkadaşlar hills mama kullanıyorum ama kedim friskies mamayı daha çok severek yiyor hakkında kötü mama olduğu yazıyor ama bilemedim ne ypyım sizce

3 CEVAP

Novalun

Ben de kediler ilk geldiği zaman çok da bilgim yoktu aynı mamayı kullanma gafletine düştüm. Araştırdıkça gördüm ki hakkında kimse güzel birşey yazmamış. Kesinlikle kullanmayın ilerde böbrek taşı, kumlanma vs yapıyor diyorlar. Bir de ağırlıklı olarak bitkisel lif içeriyormuş. Onun da olmaması gerekiyormuş. Ben bıraktım sizin de kullanmamanızı öneririm :) tercih sizin

Friskies bende kullandim junior kullandim bizim butun kedilerimiz severek yedi ama ici bos mama insan icin kola gibi dusunun uzun vadede kullanmayin siz bilirsiniz

goknur

Bizde bilincsizce onu aldik jr. Olanindan tavuklu ve sutlu olanindan bizim kedimizde severek yiyor ama tavsiye edilmiyormus. Bizde bitince bonacibo deniycez hatta numune siparisi verdik carsamba kargoya verilicek eger mennun kalirsak onu almayi dusunuyoruz bizde