Kedim Kendini Asla Sevdirmiyor

seymavc

kedim 4 aylık ve 3 aydır benimle sadece eve yeni geldiğimde kendisini 5 dk sevdiriyor evde olduğum zamanlarda kendini asla sevdirmiyor sevmeye çalıştığımda ısırıyor

2 CEVAP

Novalun

Mizaç olarak öyle bi kedi demekki. Eve geldiğinizde kendini sevdiriyorsa sizi özlemiştir. Sevilmeyi çok sevmiyor sadece o kadarına izin veriyor olabilir. Ama çok da bilemedim kedidir kedi

aliberken

Aynı sorunu bende yaşıyorum :)
Kedimi kızgınlık dönemi hariç daha hiç uzun uzun sevemedim.Sanırım yapacak bir şey yok.İlerde kızgınlığa girdiği zaman doya doya sevebilirsiniz :)