Kısırlaştırma Sonrası Mama Tavsiyesi

AnbuShino

Arkadaşlar bugün itibari ile kedimi kısırlaştırdım kısırlaştırmadan önce proplan kullanıyorduk şimdi kısır mamaya geçicez yavaş yavaş tavsiyeniz varmı daha önce yavruluk döneminde acana rc ve prolan kullandık acanayı pek severek yemedi

1 CEVAP

PofudukLeo

Proplanı severek yediyse aynı markadan devam edebilirsiniz ancak iyileşme sürecinde hemen kısır mamaya geçilmemesi gerektiğini söyledi bizim veteriner. Özellikle bir yaşın altında ise yaşına kadar aynı mamada devam etmesinde fayda varmış. Tâbi sizin hekiminiz farklı birşey söylediyse bilemiyorum ancak eğer söylemedi ise bir danışmanızda yarar var. Sağlıkla büyüsün minik :)