Neden Sürekli Peşimde

YusufEa

Kediyi sahipleneli 5 gün oldu7aylık kısır aşırı uysal bir kedi (tekir) nereye gitsem peşimden geliyor odadan çıkmazsam genelde çıkmıyor salona gitsem oraya geliyor tekrar dönsem odaya yanıma geliyor nedeni nedir acaba
Bir de mutfağa sokmuyoruz ama arada girsin diye açtığımda içerde miyavlıyor yaşayan varsa söylerse sevinirim

4 CEVAP

Renklipati

Mutfağa alıştırmayın bence sonra tezgahtan inmiyor lar.pesinizde dolanmaya gelince bizim 1,5 yaşına geldi bebekken aldım hala peşimde koruma gibi nere gitsem gelir genellikle böyle birini seçer kediler ve onu takip eder onu yakın görür kendine

Güvendiği sevdiği kişileri takip eder patili afacanlar benim afacanda beni takip ediyor yani şanslısınız sizinki size bayılıyor (bu arada mutfağa sokmayın sonra alışıp sürekli çıkıyorlar,)

meov

başka bir başlıkta bende bu durumdan yakınmıştım. bizimki yavru daha ve 2,5 aydır beraberiz. o kadar çok beni takip ediyor ki günde kaç kere benim tarafımdan ezilme tehlikesi geçiriyor. o başlıkta bir kişi, kediye bir arkadaş alırsanız yani ikinci kediyi getirirseniz bu durum azalır gibi bir şey demişti. uygunsa ve mümkünse tabi.

Sahibine aşık olmuş bir kedi daha benim kedimde öyle