Dönüşümlü Olarak Kullabileceğim Mamalar Önerirmisiniz?

Dönüşümlü olarak kullanabileceğim içeriği güzel, besleyici, cilt ve tüğ sağlığına iyi gelecek, kaka sorununu çözecek bir kaç tane yetişkin kedi Mama önerirmisiniz? Tavsiyeleriniz izlenimleriniz nelerdir ?

4 CEVAP

diablerose

royal canin iran kedisi mamasi almayi dusunuyorum. bnm kedinin de saclari cok dokuluyor

teddybal

Kaka sorununuz ne; kabız mı yoksa ishal mi var?

yumak_bey

Royal Canin ve Pro Plan almayın demekten dilimde tüy bitti dayım veteriner ve yurt dışında çok kötü mamalar olarak kabul edildiği ve kimsenin almadığı söyleniyor. Advance alın benim kedimin tüyleri parladı ve daha az dökülüyor.

Renklipati

Bütçeniz uygunsa acana derim kendim kullanıyorum tüy sağlığına da çok iyi.mera olabilir ve naturas varity bunlar kaliteli içeriğe sahip mamalar biraz daha uygun derseniz excilision burda baya kullanan memnun olan var