Acil Kızımı Sahiplendirmem Gerek

shrmnayaz

Benim uzun zamandır baktığım, bana yoldaşlık eden 2 kesim vardı. Bu kızı da dışarda yemek yerken buldum. Sağ arka ayağı yarım. Artık ampute miydi kaza mı geçirdi bilemiyorum. İç dış parazitlerin ve kuduzunu yaptırdım ancak karma aşısı veterinere gittiğimiz zaman olmadığından yaptırmadım. Tam bir oyuncudur. Gece gelir dibinizde yatar. Kolunuzu yalar. Sevgisini belli etmek için gözünüze bakar ama bazen de çok nazlı çekingen olur. Tatlı bir kız, haram mama yemiştir. Kısırlaştırma vakti henüz yaklaşıyor. Yanında kum (10 lt), mama (Hills-Felicia karışımı) 2,5 kg, tuvaleti, taşıma kafesini vereceğim. Kısırlaştırma için de diğer kedilerim yaptırdığım yerde (güvendiğim için) yaptırmak kaydıyla bir kısmına destek olacağım. Geriye kalan aşılarını alacak kişi yaptırır zaten o da çok cüzi bir miktar. 3 kedi fazla geliyor. Yaza da evlenme durumu olduğundan 3 kedinin bakımı, ilgisi ve masrafı oldukça yoruyor. Kağıt nesnelere olan zararlarından ötürü karnemiz parçalandı maalesef ancak faturalarınızı bir kısmını kurtarabildim :) aklında soru işareti kalanlar için belirtmek istedim. Tekrar karne çıkartılması için yardımcı olurum.

2 CEVAP

huqi

İnşallah güzel bi yuvası olur🙏

fcylan

Ankara Kedi Sahiplendirme (Başkent) facebook adresinden de ve petlebinin yuva arayanlar kısmına koyarsanız, sağladığınız şartları da düşününce yuva bulacağınıza inanıyorum. Umarım çok sağlıklı bir yuva bulursunuz