Kedim Sıvı Ve Katı Şekilde Sarı Kusuyor?

Cruan

Merhabalar, kedimin son 1,5 ay içerisinde ikinci kez aynı şekilde kusması. Sarı renkli kusuyor fakat tamamen sıvı değil o yüzden safra kustuğunu düşünmüyorum. İrmik helvası kıvamında diyebileceğim bir şekilde birazcık katı ve sıvı olarak sarı renkte kusuyor. Yarın veterinere götüreceğim. Bilgi sahibi olan birisi nedeni konusunda bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

5 CEVAP

yumak_bey

neden bu kadar geç kaldınız bilmiyorum eleştirmeyeceğim illa bir sebebi vardır veterinere götürün tabiki, malt veriyor musunuz belki tüy kusuyordur

Anonymus985465

1 sn. dahi beklemeyin. Hemen güvendiğiniz iyi bir veterinere götürün.

Anonymus985465

Çok hareketli ve iştahlı kedimi ilgisiz ve vicdansız bir veteriner yüzünden 1 günde kaybettim

Anonymus985465

Sabah 05:00'te yetiştirdiğim ilçedeki veteriner kan tahlilinden sonra gençlik hastalığı teşhisi koydu

Anonymus985465

Yoğun bakıma rağmen saat 14:00'te kaybettim.