"Toptanpet24" Satıcısı Güvenilir Mi?

Poncimin

N 1 1 "toptanpet24" adlı satıcıdan alışveriş yapan oldu mu? Mağaza puanı çok yüksek ve satıcı hakkındaki çoğu yorum olumlu. Sorulan sorulara da hemen cevap vermişler. Güvenilir mi sizce? Daha önce n 1 1 den kedim için mama vs. almadım. Her satıcı için geçerli değil ama bazı satıcılar bozuk veya tarihi geçmiş, ya da patlak ürün satabiliyorlar. Yine de mağaza puanın yüksek ve yorumlarının iyi olmasından dolayı bu satıcıdan almayı düşündüm. Almadan önce son kullanım tarihini vs. soracağım tabi. Alışveriş yapan varsa memnun kaldınız mı? Bir sorun yaşadınız mı?

3 CEVAP

Salihaylmz

Ben gimcat malt ya da kedi maması gibi ürünleri almadan önce instagramdan firmaya yazıyorum bu satıcı sizin ürününüzü satıyor orjinal mi diye
Onlar da cevapliyor hemen ona göre alıyorum ben de
***de çok alışveriş yaptım ama bu satıcıdan almadım hiç

Salihaylmz

N 1 1

Poncimin

soru güncel.