Acil/Sanabelle Urinary

Anonymus985465

10 kg'luk mamadan büyük farklı renkte bir tane çıktı. İki kere fotoğraf yükledim ve sorumu tekrar tekrar göndermeye çalıştım. Olmadı. Bu sefer fotoğrafsız deniyorum
Mamayı kullananlar bana mamanın fotoğrafıyla acil cevap verebilir misiniz.
10 kısırlaştırılmış kedime bu namayı vermeden/iade etmeden emin olmak istiyorum.
Teşekkürler

7 CEVAP

Poncimin

@Hamlet

Ben de petlebiden Britcare tester almıştım önceden. İçerisinden diğer tanelerden farklı, daha koyu renkli ve daha iri boyutta bir adet farklı mama tanesi çıkmıştı. Bununla ilgili konu açmıştım. Diğer mama çeşitlerinden bir tanesi araya karışmış olabilir. O farklı olan taneyi kedime vermedim. Bakalım size ne cevap gelecek.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/100112-brit-care-tester-mamasi-hakkinda

teddybal

Böbrek şeklinde sanırım mama taneleri, A mazon'da ayrıntılı görseli var;
Sanabelle Urinary Link

Anonymus985465

Teşekkürler teddybal
Petlebi'ye mamanın barkod ve son tüketim tarihini fotoğraf olarak gönderdim. Firmaya iletmişler.
Sorun, içinden çıkan farklı renkte oldukça büyük bir tane.

teddybal

Petlebi'den aldıysanız sorun yoktur diye düşünüyorum, belki üretim esnasında karışmamış yapışmıştır bazı taneler, yanıt ne gelecek merak ettim ama..

Poncimin

@Hamlet

Benim ilk aldığım mamalardan biri N&D'ydi, petlebiden alıyordum. Sorun yaşamadık. Acana geçtik sonrasında ve şuana kadar aldığım Acana mamaları da diğer ürünleri de petlebiden aldım. Ben Petlebi'den gayet memnunum. Tek bir sıkıntı bile yaşamadık. Kargo, paketleme, hız yönünden çok iyi. Son kullanma tarihinin yazması da güzel. Sadece bazen aradığım çeşitler stokta olmuyor ya da fiyatları pahalı oluyor. Örneğin şuanda Orijen kullanıyoruz "evi ne ma m a" sitesinde daha uygun fiyatlı olduğu için kasım ayında ilk kez bu siteden Orijen sipariş verdim. Petlebi gibi ürünlerin son kullanma tarihleri yazıyor. Gönderdikleri ürünün son kullanma tarihi yazdığı gibi geldi. Gelen mamayı Orijen firmasına sorarak da doğrulattım, orijinal mama. Paketleme de iyiydi diyebilirim. Kargo olarak ben alırken iki seçenek sundu mng ya da yurtiçi kargo diye, ben de yurtiçi kargoyu seçtim. Yurtiçi kargo ile geldi, bu siteye bakabilirsiniz belki.

Anonymus985465

Daha önce petlebi'den aldığım nd mamalar bozuk çıktığından brit care'e geçtim. İshal yaptığından petlebiden Exclusion aldım. İçinden üç farklı boyutta ve iki farklı renkte mama çıktı! Sanabelle son aldığım ürün.
Yurtiçi Kargo ile çalışan güvenilir bir firma arayışı içindeyim.

Anonymus985465

poncimin
Çok teşekkürler. 2 kg'ya kadar mamalarda bir sorun yaşamadım.
Ancak evimde baktığım ve maalesef son 7 ayda 2 kaybımdan sonra 11 kediye ve sokaktaki kedilere 7 kg ve üzeri mama alıyorum.
Siz genel olarak kaç kgluk mamalar alıyorsunuz?