Crystalin Çene Aknesi

Jean

Arkadaslar dr animal cene aknesi icin tavsiye ediliyordu. Bir suredir almayi dusunuyordum ama dun crystalinin 1 litresini 100 liraya satan bir yere denk geldim. Ben de ucuz madem bunu alayim dedim. Peki, bu da cene aknesi icin kullanilabilir mi? Baska ne icin kullanilir? Rahatlikla kedimin kulak temizligini falan yapabilir miyim? Yalamasi sorun yaratir mi? Bilen var mi acaba? Almak isteyen olursa diye sitenin adinida veriyim. Tredyol'da satici adi Azizlervet

2 CEVAP

Pamuk8

Crystalin markasının kendi sitesi veya güvenilir veterinerler harici hiçbir yere güvenmiyorum bende kedime kullanıyorum göz kulak ağız her yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz temizleme amacıyla da kullanılan bir ürün yara alerji mantar vs gibi rahatsızlıklarda da kullanılıyor, kedimin ağız kokusu içinde ağız içine kullanıyorum memnunuz veterinerimizden alıyoruz biz🤗

Jean

Guncel