Vitamin&Malt

yaseminece

7 aylık ogluma hangi sıklıkla vitamin ve malt vermeliyim? Gimcat baby paste ve malt soft extra macunumuz var (bu arada dünki sorunu çözdük,bizim yaramaz toka yutmuş çok şükür iyi şimdi)

3 CEVAP

Minnak53

Enemmm yine bir toka vakasımı benimde başıma geldi oğlum çengelli tokamı yutmuştu evde açıkta ne bir toka ne yutabileceği ufak defek şeyleri kaldırdım hatta her sabah kafamdaki tokaya bakıyorum duruyor mu diye nolur dikkat çok geçmiş olsun vitamini hergün verin maltıda haftada 2 kez yeter ben öyle yapıyorum❤️

yasement

Bence veterinere danışın

yaseminece

Teşekkür ederimm