Maltı Ne Sıklıkla Kullanıyorsunuz?

Siyamask

Anket

Her gün
(21 oy)
Haftada 2-3
(20 oy)
Toplam (41 oy)

Ben kullanım talimatına göre her gün veriyorum.

18 CEVAP

reinefee17

Haftada iki kez eğer bir şeyler yerse karton kağıt vb gibi haftada üç dört kez kullanabiliyorum

NorthNight

Gimcat kullanırken onu her gün veriyordum, çok seviyordu ödül maması gibi de yiyordu. Şimdi vets plusa geçtik, bunu o kadar sevmedi o yüzden bazen vermediğim oluyor haftada 2-4 kez falan değişiyor yani.

Siyamask

Bende gimcat kullanıyorum. Burada belli aralıklarla malt kullananlar dikkatimi çekti. Acaba dedim kedime çok mu yükleniyorum. Gerçi günde 6cm yazıyor ben 3cm veriyorum:D

Her gün 2-3 cm uzunluğunda verilmesi lazım düzenli olarak ben ôyle yapiyorum

Palyaco

Hergun 3 cm veriyor kullandınız mamada hairbal özelliği yoksa hergun verin kullandınız mama hairbal özelliği varsa haftada 3 sefer

cat_expert

Kullanım talimatı tabii ki hergün diyecek bir an önce tüketin ki yenisini satın alın :)

Normal olanı ise eğer aktif olarak bir tüy birikimi varsa kediniz kusma hareketi yapıyorsa hergün, tüy birikimini önleme amaçlı olarak normal kullanım yapıyorsanız haftada 2-3 gün idealdir. Tüy birikmesi yoğun ise 1 hafta boyunca hergün kullanıp biriken tüyler dışkı ile atılmaya başlayıp kediniz kusma hareketi yapmıyorsa normal kullanıma geçiş yapılır.

Warriorsans

Bizimkilere ve bana kalsa her gün vericem de, her gün verince ishal yapıyor özellikle şans ishal olmaya aşırı meyilli hatta yine ishal olmuş bu sefer neyden kaynaklı acaba 🤦‍♀️

Gimlihanim

Haftada 3 kez falan 2 cm kadar veriyoruz biz de.

Renklipati

Haftada 3 kez veriyorum bazan 2 verdiğim de oluyor sorun yaşamadım hiç

Nohutgofret

Hergün, bir fındık içi kadar :)

Nohutgofret

Hergün, bir fındık içi kadar :)

Hemen hemen her gün diyebilirim. Bazen gün aşırı veriyorum bazen her gün 😊 Gimcat kullanıyoruz.

Siyamask, daha dün instagramda vetyonca "maltı her gün verebilirsiniz" diye story atmıştı 😊 İçiniz rahat olsun😊 Ama içinize sinmiyorsa gün aşırı da verebilirsiniz tabii 😊 Bütün minnoşların tüyü kadar ömrü olsun 🙏🙏

diablerose

haftada 1. bizim kedi icin ideal

Nrynrynry

Ben tüy topağı önleyici olan maltı mevsim değişimlerinde veriyorum, yazdan kışa kıştan yaza geçerken. gimcat 100 gr bitene kadar günde 6 cm veriyorum.
Multivitamin macun ve kapsül kullanıyorum bunun dışında.