Kedi Kumu Kokusu

Cennet29

Proline marsilya sabunlu kedi kumunu kullanıyorum ama çok iyi koku hapsetmediğini fark ettim. Kedi tuvaletinin kokusunu gidermek için çözüm önerisi olan varmı yada pahalı olmayan iş gören kedi kumu öneriniz

4 CEVAP

gokhansultan

Karbonat dökebilirsiniz kumun içine onu öneriyorlardı. Ama proline ın koku hapsetmesi fena değildir asında belki marsilya sabunlu olanda koku sorunu oluyordur.

Elvnsn

Proline ve paticat marka kumları kullanmış biri olarak, paticat i tavsiye ederim. Şu an proline kullanıyorum bitince paticata geçeceğim

Siyamask

Proline tecrübe etmişliğim var ve size katılıyorum. Vancat kullanıyoruz. Tavsiye ederim.

gece18

Catmania, paticat, pisycat deneyimledim. Catmania, pisycat iyidir. Bunun yanında paticat berbat. Hem kendim hem kedim olmak üzere mahvolduk. Tozutması öyle yoğun ki bütün evi sarıyor.

Günlerce haftalarca öksürdüm.