5 Aylık Kediye Yetiskin Mama

betulbakioglu

kedim 5 aylik normalde rc kitten aliyorum ishali var herkesin onerisi uzerine (vet e cok kez gittim ishal icin) rc sensible 33 aldim ye yetiskin mamasi normal mamasina biraz kattim zarar verir mi veya bisey olur mu

3 CEVAP

natasha_nk

İshal gecene kadad yetişkin yada yavru kedisi maması farketmez aslinda ishali geçene kadar tabikide verebilir siniz sonra koymassiniz zaten 7 8 aylıkken veterinerer yetişkin mamasına yavas yavas geçişi önerirler

Palyaco

Kitten le karışık verin hiçbir sorun olmaz

SudeFarmina

Patili dostunuzun beslenmesi hakkında doğru bilgi edinmek ve doğru mama seçimi gerçekleştirebilmek için Farmina web sitemizi bit.ly/3kMAmPT bağlantısı üzerinden ziyaret ederek ÜCRETSİZ beslenme danışmanlığı alabilirsiniz.