Kedinin Evde Tek Kalması

Ltwa

Kedim evde her hafta 3 gün 8 9 saat yalnız kalabilir mi artık herkes okuyor ve çalışıyor bu yüzden evde kimse olmuyor bir sorun olur mu tavsiyeniz nedir

6 CEVAP

meov

kapılar üstüne kapanmasın diye terlik falan sıkıştırın.

Siyamask

İlk kedim sıklıkla 7 8 saat yanlız kalıyordu. Uykusunu yokluğumuza göre ayarlanmıştı. Her akşam uykulu uykulu kapıda karşılardı:) Biz problem yaşamadık:) umuyorum sizde yaşamazsınız.

betulbakioglu

bende ogrenciyim sabah 8 aksam 4 e kdr odada tek duruyor bir sorun olmadi mamasi suyu varsa bir sorun olmaz

Buketdur

Kalabilir tek tabiki maması suyu olduğu sürece sadece geldiğinizde biraz ilgilenin oynayın en azından 1 saatinizi ona ayırın

Cennet29

Ben odaların hepsinin kapısını aralık bırakıyorum evde gezip sıkılmasın diye.

Gimlihanim

Kalabilir. Maması, suyu olsun. Kum kabı temiz olsun. Sorun olmaz diye düşünüyorum. Eve geldiğinizde biraz oyun oynarsanız mutlu da olacaktır. Enerjisini de atmış olur hem.