Wahre Liebe Kedi Maması

efruzg

Bir petshop bu mamayı önerdi Alman markası imiş sizce alınmalı mıdır? Kullanan oldu mu daha önce?

20 CEVAP

Ben hic oetshopta boyle marka mama gormedim ilk defa goruyorum benim veterinerim iyi mamada ham kul orani dusuk olur demisti diger mamalarla kiyaslayin isterseniz kgsu ne kadar

martha

iyi diye biliyorum

Yampirik

ben de ilk defa duydum ama içeriğe bakınca iyi mamaya benziyor. internette yorumları varsa onlara da bakın derim

SelinTuksal

çok da fena değil. ama et oranı belirtilmemiş.

Cotontzu_Siri

Ben bu firmayı incelemiştim. Açıkçası Meradog isimli yaş mama haricinde hiç bir ürünlerini beğenmedim.

Cotontzu_Siri

Ben almanızı tavsiye etmiyorum. O fiyatta çok daha iyi mamalar var, hatta daha ucuza.

efruzg

Nd balıklı alacaktım 5kgsu almamış o yüzden bu mamayı da öneriyorum dediler. Hemen almayıp araştırmak istedim iyiki hemen almamışım :/ sanırım nd almalıyım

Tesekkur ederim:) nd 5 kg ne kadara gonderiyorlar?

efruzg

Protein:%33,Ham yağ: %18,Ham kül: %7,8, Ham lif: %5, Kalsiyum:%1,25, Fosfor:%1,05, Sodyum:%0,4. Magnezyum%0,1

İçerik:

TazeTavuk eti, Patates, ördek eti, kurutulmuş kanatlı proteini, kanatlı yağlar, lingoselüloz, hidrolize kanatlı proteini, yumurta, patates proteini, keten tohumu, bira mayası, somon yağı, ayçiçek yağı, sebzeler (kurutulmuş maydonoz, kereviz yaprakları, yaban kerevizi, anason tohumu, biberiye, kişniş, karnıyarık out, hinduba inulin, sodyum klorid, sodium klorid, hodan yağı, kurutulmuş havuç, kurutulmuş balkabağı, kurutulmuş elma, Premiksler: vitaminler,antioksidanlar
Katkılar/kg:

Vitamin A :16.000IE, Vitamin D3: 1.600IE, Vitamin E: 300mg,Vitamin B kompleks 400mg, Taurin:2.000 mg , Bakir: (bakir sulfat,pentahidrat) 15mg,Cinko: Cinko sulfat, monohidrat 120mg,Cinko: Glisin cinko çelat, hidrat 60mg, Demir: demir sulfat,monohidrat 250mg, Selenyum: sodyum selenit 0,35mg Manganez: Manganez sulfat monohidrat 35mg,Iyodin: Kalsiyum kuru iyodin 2.80mg ve Antioksidanlar Parti no ve SKT paketin üzerindedir.

efruzg

MERA-Wahre Liebe- HİNDİLİ-Yetiskin-Kısır Kediler İçin TAHILSIZ Kuru Tam Yem

  • Protein:%32,Ham yağ: %18,Ham kül: %7,5, Ham lif: %5, Kalsiyum:%1,2, Fosfor:%0,95, Sodyum:%0,5. Magnezyum%0,10

İçerik:

TazeTavuk eti, Patates, hindi eti, kurutulmuş kanatlı proteini, kanatlı yağlar, lingoselüloz, hidrolize kanatlı prteini, yumurta, patates proteini, ketentohumu, bira mayası, somon yağı, ayçiçek yağı, sebzeler (kurutulmuş maydonoz, kereviz yaprakları, yaban kerevizi, anasn tohumu, biberiye, kişniş, karnıyarık out, hinduba inulin, sodium klorid, hodan yağı, kurutulmuş havuç, kurutulmuş balkabağı, kurutulmuş elma, Premiksler:vitaminler,antioksidanlar

efruzg

1,5 kilosu 91lira yorumlara baktım pek göremedim bende hiç rastlamadım yeni getirmişler mama yı. Kendilerinin 30kedisi var memnun kalmışlar. Ben alırsam suan 3lü kampanyada bir mama hindili balıklı ördekli olarak cesitte iyi

Efruzg petshoptan mi alacaksiniz intenetten mi hangi siteden alacaksiniz acaba?

efruzg

Ortaköy'de bir petshop isterseniz instagram adreslerini vereyim :) İstanbul tarafında değilseniz

efruzg

Kg fiyatına o fiyatta mama alamam zaten cok fazla

Instagram adresini atar misiniz?