Kedinin Cinsi

enesozd

Kediyi sokakta buldum tekir mi yoksa cins bi kedi mi yardımcı olur musunuz ?

13 CEVAP

KedimVar

Chinchilla olduğunu düşünmüyorum. Asıl rengi gri mi beyaz mı? Fotoğrafta açık gri gibi duruyor ama belki sokakta kirlendiğinden öyle gözüküyordur. Eğer beyazsa Ankara kedisi.

Anonymus827062

Rengi lila değil uzun zaman sokakta kalmış ve kirlenmiş;) o bir ankara kedisi chincilla ile alakası yok.

Minnak53

Kayıp sayfalarına bilgi verin evden kaçmış chincila cinsi bir kedi❤️

enesozd

beyaz kirlendiği için gri gibi ama temiz yerleri bembeyaz ve hiç lekesi yok gözleri mavi patileri ve burnu pembe

Ankara kedisine benziyor

KedimVar

Tamam o zaman Ankara kedisi olduğuna eminim.

Minnak53

Chincila ankara kırması belki olabilir ama yinede isterseniz sosyal medyada duyurun instagram patibuldular var 65 b takipçi olan oraya bir atıverin sahibi varsa çok perişandır :(

Minnak53

Rengide lila gibi

zeynepgurgen

Bence Van

Zeynooo

Van kedisi daha çok benzettim ben ankara olması da muhtemel

Zeynooo

Çokta tatlı masallah

Chinchilla değil ankara kedisi

aksoy65

Bence de ankara kedisi, van kedisi olmadığına eminim ama chinchillaya da benzemiyor.