Tenizol Ve Dis Parazit Damlasi

natasha_nk

Merhabalar tenizol aldık bugun kesim scottish erkek 3.5 4 kg civarı veterinerden aldik veteriner hekimimiz baska bir kediyle ilgilendiği icin aşağıdaki sekreter verdi bize ve kullanım seklini pek anlatamadi acikcasi tenizolu 3.5 4 kg olan 10 aylik kedime nasil vereceğim dis parazit ilacını ensesine hepsini koyuyorum zaten kaç gün tenizol vermeye devam etmem gerekiyor aldigim hap 10 kg olanlar icin

2 CEVAP

Warriorsans

Yarım tablet vermelisiniz Tenizolu ama çok önermem bu markayı biz de kullanıyorduk açıkçası pek memnun kalmadık artık caniverm alacağız. Kedinizde iç parazit yoksa tek doz verilmesi yeterli iç parazit varsa 20 gün sonra bir doz daha vermelisiniz

natasha_nk

Ah tesekkur ederim canim.malesef elinde tenizol kalmis o yüzden aldim.