Sokak Kedilerine Mama

yaseminece

Sokağımızda birsürü minnoş var,mahalle sakinleri çok şükür yemek ve sularını eksik etmiyorlar,ben de kendi çapımda bi katkıda bulunayım istiyorum.Sokaktaki canlara verebileceğim mama önerilerine açığım:)

2 CEVAP

Novalun

*********.com'daki mamalardan deneyebilirsiniz. Kalite olarak fena değil. Fiyat olarak da uygun. Micho markasıyla satılan ürün genelde kullanılıyor en azından benim okuduğum yorumlarda öyleydi. Siz de Bi yorumlarına bakın isterseniz. Ben de ordan denemeyi düşünüyorum sokak hayvanları için :)

ayseeny

ben bizim bahçemizdeki kediler için evimizin yakınındaki yerden 1 kilo açık mama alıyorum 6 tl ye, kendi kendimede alırken onlarada yaş mama alıyorum, koca bir kapta yaş mamayla aldığım kuru mamayı karıştırıp indiriyorum her gün :)