Mama Önerir Misiniz

bobby34

merhaba kedim e acana mama kullanıyorduk fakat fiyatlar dolayısıyla değiştirdim maması bittiği için acil olarak felicia mama aldım ama ishal oldu. brit care almayı düşündüm ama çok fazla ishal şikayeti var zaten şuan ishal olduğu için böyle bir riski alamam bana önerebileceğiniz tahılsız kedi maması varmı kilosu 80-90 tl arası bir mama

7 CEVAP

dilanbulent

Sanabelle olabilir.

Bozita olabilir inceleyin

Gunesyildirimm

Bozitanın 5 kiloluğu olsa acana yerine onu alacaktım. Bence günümüz ekonomisinde acana gereksiz pahalı, bozita tam fiyat performans ürünü. Tavsiye ederim. Hiç kullanmadım ama ilerde kullanacağım

teddybal

Sanabelle düşük tahıllı geçiyor, o da pirinç. Yani ishale iyi geleceğini düşünüyorum, kitten'dan memnun kaldım ben yumuşak kaka hiç olmadı.

Luna_35

Kesinlikle hills

gokhansultan

Aynı durumda olsam sanabelle veya bozita tercih ederdim.