Kedi Kısırlaştırma

Kedimi bugün kısırlaştırdım. Anesteziden ayılırken cok huysuzlandı suan uyuyor. Dr ağrı kesici in 8 saat etkisi olduğunu söyledi gece sancılı geçebilir dedi. Ameliyat olduğu için de mama agrı kesici vs veremiyorum. Bu gece ağrısı olursa napıcam cok korkuyorum.

2 CEVAP

Renklipati

Geçmiş olsun öncelikle, kediniz kendine gelinde mama ve su koyun önüne isterse yer..öyle aç bırakmayın yaş mama seviyor sa onuda deneyin.anestezi etkisi geçince yapın bu dediklerimi. Ayrıca kediler acıya dayanıklı canlılar dı,varsa çok belli etmezler genellikle güzel geçen operasyon sonrası çok ağrılı sancılı süreç yaşanmıyor en azından bizde olmadı üstelik dişi kedi biraz ağır olur..sadece uyanınca çok hareket etmesine izin vermeyin üşüyebilir sıcak tutun hava soğuk

Çok teşekkür ederim. Geceyi iyi geçirdi uyudu hep.. Hala tam kendine gelemedi sargısını koparmaya çalışıyor ama genel olarak iyi. Yaş mama veriyorum birkaç gün daha öyle devam edicem. Kedim dişi bu arada. Tekrar teşekkür ederim