Britcare Tavşanlı Kısır Kedi Maması?

Nohutgofret

Merhabalae bu mamadan kullanan var mı memnun musunuz?

7 CEVAP

Palyaco

İçeriğindeki bezelye yada nohut cok bu sebepten ötürü mamalarda bir şeyi tam otutturamadilar ishal şikayeti cok denicekseniz yeni çıkan bocekliyi deneyin balıklı böcekli

dilanbulent

Aklınız varsa bu markadan uzak durun. Kağıt üzerinde çok harika bir içeriğe sahip gibi görünüyor ama o kadar çok şikayet var ki... Şikayet oranı aşırı yüksek bir mama, kullanan kedilerin çoğu ishal oluyor mahvoluyorlar. İçeriği kağıt üzerinde güzel gibi görünse de kedilerin çoğuna yaramayan bir mama. Asla tavsiye etmem.

Nohutgofret

@dilanbulent ben britcare başka bir mamasını kullandım ishal olmadı zararlı da gelmedi kedime sanırım bu kediden kediye farkediyor ben de genelde sindirim problemleriyle alkalı sorunlar yaşattığını okudum onun dışında varsa başka tehlike arzeden durumlar onları bi araştıraym dedim

dilanbulent

Britcare'nin eski mamalarında zaten bu kadar ishal şikayeti yoktu. Yeni üretilen mamalarda bu şikayetler var.

Gimlihanim

İshal durumları hariç beğendiğim bir mama. Kızım da seviyor gibi. Biz proplan hindili kısır mamasını kullanıyoruz. Onun üzerine ara sıra biraz ekliyorum. İlk onları yemiş oluyor. Ama tabi henüz sürekli kullanmadığımız için bir yorum yapamam. Proplandan sonra brit care denemeyi planlıyoruz.

Renklipati

Kedinize yarıyorsa birt care alınacak bir mama,tavşanlı bana hediye gelmişti benim kızım acana dışında mama yemedi o yüzden biritte ishal sorunu çok olduğu için,bahçede baktığım kedilerime verdim çok severek yediler tabağa koyar koymaz anında bitiriyor du..denekki sevilen çeşit tavşanlı

Nohutgofret

@Palyaco yok çok şükür ishal olmadı benm oğlan balıklı böcekleri ilk kez duydum yalnız teşekkür ederim bi bakayım, onun dışında hangi mamaları önerirsiniz yine brit segmentinde olan?