Brit Care

Bestekaya

Brit care I'm crazy nasıl kullanan varmı? Bazı sitelerdeki sorulara baktım bazısı dışkısı çok kötü kokuyor bazısı kokmuyor vs vs. İlk önce dışkısı gerçekten çokmu kötü kokuyor? İkincisi tüyleri yumuşak ve parlak oluyormu?

5 CEVAP

KedimVar

Deneyip öğrenmeniz lazım. Çünkü kediden kediye değişir bu durum.

pongul

diskilari kokuyordu evet. tuylerde ekstra bir parlaklik olmadi.

Kediye gore degisir

Bestekaya

Arkadaşım kullanıyor ondan biraz aldım kedim sevdi ama bu dışkı kokusu sorunu tedirginleştirdi

Bestekaya

Peki arkadaşlar teşekkürler