Kedim Kısırlaştırma Sonrası Çok Hareket Ediyor Zarar Verir Mi Kendine ?

olcayk

Dişi kedimi cuma günü kısırlaştırdık . Narkozun etkisi geçer geçmez hemen benim yatağıma zıplayıp atlamaya çalışıyor . Engel de olamıyorum. Zaten normalde de inanılmaz yaramazdı. Şimdi yine zıplayıp hopluyor yarasına zarar verir diye korkuyorum. Sizde nasıl olmuştu deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. Bir de o yarası ne zamana iyileşir ? Kedimi ellemeye bile korkuyorum yarasına zarar veririm diye

1 CEVAP

Yampirik

benim kedimde normalde çok hareketli. Kısırlaştırdıktan sonra yatağa koltuğa çıkmaya çalıştı dikişleri alınana kadar bi hafta boyunca benim odamda beraber kaldık. Böylelikle hareketlerini kısıtlamış oldum. Yatağa çıkmaması için yastık, minder, yorgan vs. bariyer yaptım zırplamasın diye. Geçmiş olsun