4 Yaşında Kısır Kedim İçin Mama Önerisi

dilara3

4 yasında kısır kedim var ve 5 kilo onun için iyi içerikli fiyatı da uygun bir mama arıyorum öğrenciyim ve aileme de çok yük olmak istemiyorum öerisi olan var mı acaba

5 CEVAP

edmrcglu

aralığınız nedir mesela ona göre daha net öneriler yapabiliriz

dilara3

500 tl maksimum

edmrcglu

10 kg 500 tl olarak değil mi

edmrcglu

2 kg 1.5 ay gider o şekilde alabilirseniz bozita var tavuklusu 190 tl 2 kg o fazla gelirse proplan 1.5 kg 162tl 3 kg 299tl tavuklusu biraz daha ucuz bu dediğim balıklı

Palyaco

Exclusion 12kg 699 hem sağlıklı hem uriner sağlığı bağışıklık güçlendirici indirim koduyla 630 tl 6269321