Kedim Çok Yemek Yiyor

uzaydakikedi

Kedim çok yemek yiyor. İştahı inanılmaz derecede fazla var. Çok yemek yiyor çok fazla olunca da kusuyor. Kilosu normal. Oldukça fit bir kedi. Ama doysa bile gözü aç oluyor

23 CEVAP

Zeynooo

Acana iyi bence . Çok aşırı hareketiyse tahıl ağırlıklı mamaysa acıkır . Mama değişikliği yapın bence . Et barındıran olabilir

uzaydakikedi

@Zeynooo İnanılmaz derecede hareketli hem de. Alt komşu nasıl sabrediyor anlamıyorum. Hayvanlık gün içerisinde en fazla bir iki saat tembellik yapıyordur. Gün içerisinde kardeşi ile ful koşuşturuyor.

uzaydakikedi

Kediyi protein ağırlıklı besliyoruz

uzaydakikedi

Kediyi protein ağırlıklı besliyoruz

uzaydakikedi

Her ev yemeğini vermiyoruz

uzaydakikedi

@zeynepgurgen her ev yemeğini vermiyoruz. Veteriner tavsiyesi dışına çıkmıyoruz. Haşlama sebze yedirebilirsiniz demişlerdi bana

uzaydakikedi

@zeynepgurgen her ev yemeğini vermiyoruz. Veteriner tavsiyesi dışına çıkmıyoruz. Haşlama sebze yedirebilirsiniz demişlerdi bana

uzaydakikedi

@SelinTuksal Aslında ona geçmeyi planlıyorum. Tester ürün aldık bayıldı