Kedim Çok Yemek Yiyor

uzaydakikedi

Kedim çok yemek yiyor. İştahı inanılmaz derecede fazla var. Çok yemek yiyor çok fazla olunca da kusuyor. Kilosu normal. Oldukça fit bir kedi. Ama doysa bile gözü aç oluyor

23 CEVAP

zeynepgurgen

Ev yemeği veriyoruz diyerek kendi sorunuzu cevaplamış oldunuz.

Princess_Lady

Micho gibi iğrenç mamayı kullanmayın! N&D öneririm

ayseeny

kedinizin inanılmaz hareketli olduğunu yazmışsınız, demek ki çok yesede hareket ettiği için eritiyor işte size cevap :)

uzaydakikedi

Eksik olmuş. Yemek yemesini nasıl normale indirgerim?

uzaydakikedi

Eksik olmuş. Yemek yemesini nasıl normale indirgerim?

uzaydakikedi

Eksik olmuş. Yemek yemesini nasıl normale indirgerim?

uzaydakikedi

Eksik olmuş. Yemek yemesini nasıl normale indirgerim?

Mugesude

Hangi ürünü kullanıyorsunuz? Ucuz mamalarda yağ ve tuz oranı çok fazla olduğu için kediler o mamaları bayılarak yiyor. Kedinize iyi kalitede bi ürün alıp porsiyonlarını ayarlayarak düzene sokabilirsiniz.

Icerige bakin et olan mamalar verin bazi mamalarda et orani dusuk tahil orani yuksek ondan doymuyordur belkide.hangi marka mama kullaniyorsunuz?

uzaydakikedi

genelde ev yemeği veriyoruz. Mamaları tatlı niyetine yiyor. Kendi yiyeceğimiz yemekleri bile onlara göre ayarlıyoruz. Sırf kedi için et haşladığımız bile oldu.

uzaydakikedi

Mama verirsek miço

Icerigi taze kemiksiz et olan mamalari tercih edin bence doymuyor demekki

SelinTuksal

ben de sırf kedi için et haşlıyorum anormal bir şey değil ki bu. ayrıca kediler insanların yediği herşeyi yiyemezler. tuz, yağ vesayre bunlar çok zararlı.

SelinTuksal

ayrıca mama verirseniz de micho yerine bonacibo kullanmanızı öneririm

martha

kilosu yerindeyse çok yemiyor demek ki belki de siz abartıyorsunuzdur