Kitap Önerisi: Kedi Sahibinin El Kitabı

Merhaba, soru değil ancak bir kitap önerisinde bulunmak istedim. Bence gerçekten şahane bir kitap. Kitap beş bölümden oluşuyor ve 288 sayfa.
Birinci bölümünde kedinin yapısından bahsediyor. Kedi anatomisi hakkında gerçekten hiç bilmediğim şeyler öğrendim. İkinci bölümde kedi türlerinden bahsediyor. Üçüncü bölümde davranışlardan bahsediyor. Dördüncü bölümde kedinizle birlikte yaşam ve beşinci bölüm ise sağlık sorunları olarak ayrılıyor. İlk yardımdan duygusal hastalıklara kadar her şeyi işlemiş kitap. Ben çok beğendim ve severek okuyorum burada da bir sürü kedi sahibi olduğunu bildiğim için öneride bulunmak istedim.
Sizlerin okuyup önermek istediği kitaplar varsa da öğrenmeyi çok isterim 🙏 Teşekkürler 🙏

2 CEVAP

Siyamask

Öneri için teşekkürler. Mutlaka bakacağım:)

Ne demek rica ederim 😊🙏