Sahiplendirme Sözleşmesi

SelinTuksal

Merhaba. Bildiğiniz üzere kızımın 4 tane yavrusu oldu. İlan açacağım, ancak sözleşme yapmak istiyorum. Nasıl yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok, yardımcı olur musunuz?

4 CEVAP

SelinTuksal

Rumeysa abla amamını okudum bunun. tamam. bir süre kedinin sokağa atılmayacağından emin olana kadar ödünç verme sözleşmesi, emin olduktan sonra mülkiyet sözleşmesi yapacağım.

KedimVar

Tanımadığın kişilere vermektense yakınlarından isteyen yok mu Selin?

SelinTuksal

olsa durur muyum ada ://