Kedi Mamaları Son Tüketim Tarihi

emree98

Merhaba son zamanlarda Gimcat’in Pudding ürününün karşıma çıkmasıyla birkaç araştırma sonucu almaya karar verdim ********’dan aldım fakat son tüketim tarihleri 20 Nisan 2022 olarak görünüyor 2 aydan az bir zaman kalmış ve sütlü yiyecek olması da içime şüphe düşürdü biraz böyle ayrıntılara da çok takan bir insanım engelleyemiyorum
Ürünü muhtemelen vereceğim fakat bozulup bozulmadığını nasıl anlayabilirim kokusundan ayırt etmek mümkün olur mu?

1 CEVAP

Siyamask

Ürünü henüz deneyimleme şansım olmadı ama akışkan süt ürünleri (benin gözlemlediğim) bozulduğunda kesik kesik ve yarımı da saydam sıvı şeklinde dökülüyor.