Sarman Kedi Sahiplenmek İstiyorum. Bunu Nasıl Yapabilirim Bilmiyorum

Zeynebi

Sakarya ve civarında Sarman kedi sahiplenmek istiyorum . Nasıl ulaşabilirim acaba?

9 CEVAP

Warriorsans

Kedi ilanlarına bakın ya da sokakta vardır elbet biraz araştırırsanız sarman kedi bulursunuz ama sarman ya da değil sokaktan herhangi bir canı kurtarmak en iyisi

teddybal

Bakın bu çocuk da sokaktaymış, sıcak bir yuvası olsa çok iyi olurdu;
https://sosyal.petlebi.com/kedi-sahiplenme/465834-sakarya-istanbul-kocaeli-bursa-ulasim-saglarim

simbakedi

sokaklar adım başı kedi dolu, barınaklar da aynı şekilde. ilanlardan da bulmanız çok muhtemel. sarman olmasına gerek yok ihtiyacı olan hangi kediyi sahiplenirseniz sahiplenin sevginiz sarmanla fark etmeyecek. ama sarman da zor bulunan bir cins değil zaten sokakta ya da barınakta doludur

teddybal

https://sosyal.petlebi.com/sakarya-kedi-sahiplenme

Çevrede hangi illere gidebilecekseniz onu da kedi ilanlarından filtreleyip bakarsınız siz, ben sadece Sakarya'yı seçtim.

Renklipati

Adım başı sarman kedi var sokakta bahçede bile 2 tane besliyorum.ayrica petlebi ilanları na bakın nerdeyse tüm illerde sahiplendirme ilanı var..

Akbatur

Merhaba,
Sokakta bulup kişi geçirmek üzere eve aldığımız yaklaşık 7/8 aylık sari/beyaz tüylü yakışıklı oğlumuza yuva arıyoruz.
Evdeki kedi/köpek nüfusu yoğun olduğu için üzülerek de olsa ayrılacağız ancak evdeki köpeklere alışkın olduğu için sokakta yaşamasi riskli. Sokulan, kucak delisi, iyi huylu bir yakışıklı...arzu ederseniz whatssptan resimlerini gönderirim biz Masukiyedeyiz.532 731 61 36

Siyamask

Facebook ta yaşadığınız şehrin sahipsiz hayvanlar gruplarını araştırabilirsiniz

Ececimm

neden sarman? sokaktan normal bir yavru veya bakıma muhtaç "herhangi" bir kedi almaya bakın bence hem onun için de çok iyi olur