Kedimin Kafasındaki Kızarıklıklar...

radeha

Kedim kendi kafasını kaşıyarak kanatıyor ve bu kızarıklıklar oluşuyor. Neden ve ne olabilir? Biraz daha bekleyeyim mi yoksa veterinere gidelim mi? :/

9 CEVAP

Minnak53

Elleri ayak tırnakları uzamış olabilir tavuklu mama veriyorsanız alerji yapıyordur strese girmiş olabilir kafadan başka yerlerde varmı sırt karın içi kulak içi ense iyice bir yoklayın kızarıklık olan yerde tüy dökülmüş gibi mi burdan bakınca öyle duruyor batikon varsa pamukla sürüverin ama en doğrusu tabi ki veteriner çol geçmiş olsun

Muzaffer63

kardeşim kediniz mantar hastalıgına yakanmış. çok dikkat edin sizede atar.benim kedimde oldu.şu an veterinerden aldıgım ilaç çok etkili ilacın adı anımal health bu ilacı alıp hergün o bölgelere sıkacaksın.hemen veterinere götür sizlerede atabilir.

Minnak53

Anladım tavuklu mama veriyorsanız bir süre ara verin gözlemleyin başka yerlere dağılma olursa vete götürmenizde fayda var orayada batikon sürersiniz çok geçmiş olsun❤️

sinemacr

Bu sorunu nasıl cozdunuz acaba. Birebir aynı sorunu yaşıyoruz kesimde. Mama değiştirdik ve crystalin verdi veteriner. Am geçmedi

ilknrdaisy

Tüy dökülmüş gibi sanki evet, kesinlikle veterinere götürün erkenden gotirirseniz tedavi süreci daha kolay oluyor

radeha

Sadece kafa bölgesinde var. Diğer yerler gayet iyi. Kulak altındaki o kellik ise oldu olası hep vardı. @minnak53

Sembolize

Bnmde kedimde oldu şuan veterinere goturdnzmu ki bnm iki kedim var sadece kafa kısmında var kulaklra doğru dökülme vs yokk sadece kızarıklık var bende madesecoll var bayram diye gidemedim siz gttnzmi vet nededi

Sembolize

Sadece küçük olan da var dgeri büyük olannkisir ben tavuklu konserve vermiştim ama küçükte böle bı etki oldu buyukte sikintiyok

Sembolize

Sadece küçük olan da var dgeri büyük olannkisir ben tavuklu konserve vermiştim ama küçükte böle bı etki oldu buyukte sikintiyok