Kısır Kedime Bu Mamayı Kullanabilir Miyim

bobby34

merhaba kedim kısır ve erkek mama değiştireceğim bu mama nasıl sizce

profine derma salmon yetişkin kedi maması

içerik: kurutulmuş somon% 42 (somon unu% 24, somon proteini% 18), kurutulmuş tavuk, pirinç% 15, mısır, tavuk yağı (karışık tokoferollerle korunmuş), somon yağı% 3, hidrolize tavuk karaciğeri, kurutulmuş elma, bira mayası, karides % 1.5, deniz yosunu% 0.5, bitkisel karışım (rezene, fesleğen, adaçayı)% 0.02, hindiba kökü (mannan-oligosakkarit kaynağı)% 0.02, frukto-oligosakkaritler% 0.015, avize schidigera özü% 0.08.

analitik bileşenler:ham protein% 34.0, yağ içeriği% 18.0, ham elyaf% 2.5, nem% 10, ham kül% 6.5, kalsiyum% 1.2, fosfor% 1.0, sodyum% 0.4, magnezyum% 0.07, Omega-3% 0.40, Omega-6 1.0 %. ME: 3.900 kcal / kg.

5 CEVAP

Palyaco

İçinde un var et içeriği ve değerle iyi deyil mısır pek tavsiye etmiyorum kisir kedi için exclusion daha iyi içeriği mısır ve gluten yok ayrıca mera da tavsiyemdir

Palyaco

İçerik derken yağı kastediyorum fazla yağ 12 geçmeyin kisir kedi

simbakedi

yetişkin ama çok yüksek değerli gelmedi ben alırdım ama erkek kedime her ihtimale karşı (her çeşit mama için konusuyorum) biofeline urinary tablet aldım. yetişkin oldugu için yine de verirdim

bobby34

@simbakedi teşekkürler 💕

bobby34

teşekkürler @Palyaco