Kedi Kumu Önerimi

pelnztrk

Kedime kum lindocat kullanıyorum , ama kokuyu daha iyi hapseden ve fiyat ekonomik olmasını istiyorum.. önerirmisnz

14 CEVAP

Ececimm

ben proline kullanıyorum koku her kumda var ama topaklanma yönünde baya iyi tavsiye ederim fiyat açısından da mâkul

Elifsuel

Metro’da Aro marka bentonit kum var indirimde 5 kilosu 13 liraya kadar düşüyor ben çok memnunum 1,5 yıldır onu kullanıyorum

canann00

bende proline kullaniyorum bence guzel

Bentonit olarak reflex güzel ben bigcat pelet kullanıyorum çok memnunum

huqi

Orta fiyatlı kumların birçoğunun aynı olduğunu düşünüyorum. Proline'dan hiç memnun kalmamıştım lindocat daha iyi. Vancat kokulu kullanmıştım bu kumlara göre daha pahalı ama daha iyi olduğunu düşünmüyorum, kokulu kum almak pek sağlıklı değil zaten. (Vancat aktif karbonlu çok övüyorlar, hiç kullanmadım)
Sadece bir kedim varken mırmır kullanıyordum lindocat daha iyi, quik almıştım bi kere de aşırı tozlu hiç gerek yok. Koku konusu da kedinize verdiğiniz mamayla alakalı kaliteli mama verince öyle çok kötü bir koku olmuyor.

Renklipati

Kumlarda hiç ekonomik kalmadı sanırım ben lindocat kullanıyorum ve çok memnunum bir kere vancat kullandım oda çok iyiydi.fakat uygun ucuz kum yok gibi olanlarda performans olarak kötü bence

pelnztrk

Lindocat bu sıralar sanki çiş sonrası ıslak kum gibi olmaya başladı yani bazıları top gibi topaklanmıştı bazıları değildi anlamadım

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu onun üstüne tanımam tüm kumları kullanan birisi olarak ever clean ayarında 10litre 49 tl

Salihaylmz

Lindocatten daha uygunu yoktur heralde yani uygunu vardır da onun kadar iyi midir bilmiyorum
Magicsand paticat jungle

Salihaylmz

Magicsand için özellikle belirtmek isterim çok kullanan var memnun ve uygun ama ben beğenmemiştim

dilanbulent

Mio marka kedi kumu var ben çok memnunum ama internette nedense hem pek bulunmuyor hem de internette çok pahalı. İnternette 60 liraya satılıyor ben petshoptan 35 liraya alıyorum neden internette çok pahalı bilmiyorum

Betullsusam

Sandy ve Lindocat önerebilirim. Sandy'nin kokusuzu bence çok iyi denilebilecek seviyede. Lindocat sabun kokulu olan ve kokusuz olanı da baya iyi denilebilecek seviyede. Sabun kokulu olanın öyle ağır bi kokusu yok daha sonrasında uçuyor zaten. Ne sizi rahatsız edecek bi koku ne de dostunuzu. Fiyatları da gayet makul seviye de. Düzenli temizleme de ve ara ara kumun topaklaşma özelliğinin yitmemesi için kum değişikliği yapmanız iyi olur. Bunları yapmadığınız takdirde çok iyi dediğiniz kumlar bile bi süre sonra etkisini ve koku hapsetme özelliğini yitirecektir.

Pikapru

Magicsand aktif karbonlu kullanıyorum fiyat/performans açısından yeterli benim için öneririm

Mia2021

Ben Sandy ve Pro line kullandım çok güzel . Tavsiye ederiz bı marka almıştım acele o çok berbattı ama unuttum sırf toz du