Kedimi Tırmalama Tahtasına Nasıl Alıştırabilirim ?

Gofretben

kedim koltukları tırmalıyor tırmalama tahtasına nasıl alıştırabilirim ?

4 CEVAP

Novalun

Koltukları tırmalarken aynı pozisyonda tutup tırmalama tahtasına koyun. eğer tırmalarsa da ödül maması verin. Diğer yerleri tırmaladığı her seferde bunu tekrarlayın. Alışacaktır

Gofretben

deneceğim teşekkürler :)

Heiter

Koltuklar için "kendin yap usulü" tırmalama tahtaları görmüştüm internette. Şimdi baktım tekrar buldum: https://youtu.be/wzUQXBEVgek
Anlatımı İngilizce ama şekline baksanız kâfi bence. Alternatifler üretilebilir sonuçta.

Gofretben

teşekkürler :)