Obivan Marka Mama Hakkında Bilginiz Var Mı?

pebina

Artan fiyatlardan dolayı mama değişimi düşünüyorum. Hem sokak kedilerini besliyor hem de bizim kıza yetmeye çalışıyorum. bilginiz var mı bu mama ile ilgili

11 CEVAP

gokhansultan

Hiç deneyimlemedim aynı fiyata daha iyisi var mı onuda bilmiyorum ama obivan selection içerik olarak fena değil, kullanan da çok kişi okudum burada. Bence denenebilir

Siyamask

Kedilerde de aynı mıdır bilmiyorum ama obivan köpek maması geri geldiği için denemek adına öncelikle 1kg paket satıyorduk:) 400 500 gr paketleri var mı bilmiyorum ama öncelikle denemenizi tavsiye ederim.

Efekilic

Merhaba öncelikle, ben kısır mamasından kullandım kedime bir yan etki yapmadı ama kedim çok iştahlı yetmiyordu o yüzden değiştirdim ama alıp denenmesi gerek diye düşünüyorum. 😊

Warriorsans

Obivan selection serisinin yavru mamasını (1 kg) yavru kedimde ilk kuru maması olarak kullandık taneleri baya minik bir sorun yaşamadık memnunduk ama öyle vov harika da demedik. Kısır mamasını kısır kedimde kullanıyorum 2 kg almıştım 1 kg ı bitti 2. Kg dayız severek yiyor ve şansa iyi geldiğini düşünüyorum genel olarak memnunuz.

Palyaco

Obivan selection Çağatay üretimi aafco prochoice felicia molly bonacibo ureticisinden gönül rahatlıkla kullanabilirsiniz

pebina

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum deneyeceğim o zaman ilk 1 kglık alıp :) Felicia kullanıyorduk bozita alıp denemek istedim indirime girmişti ama bizim kız bozitayı severek yemiyor. Şahsen ben de beğenmedim sanki mama ıslak gibi görüntü olarak güven vermedi

Cerezler

Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gayet güzel. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık benimkiler de güzelce yiyor. Kakaları da normal. Obivan Selection Kitten almıştım 2 kedi 1 ayda 3 kilo civarında severek yiyolar. İçeriğini de beğeniyorum.

requa

yavru kedi mollynin kini hiç yememişti Obivan yavru kedi mamasını aldım karıştırarak verdim ziyan olmasın diye severek yemişti mama fiyatları belimizi büküyor maalesef şimdi 3 kilo vancat aldım onu da beğenerek yiyor

Lils

10 kg olanlar çok kötü enjoy ile aynı içerik. Selection serisi iyi o sadece 1kg küçük şekilde satılıyor

Lils

Selection serisi pahalı gelirse mystic, bonacibo dönüşümlü kullanabilirsiniz bence

Patilehayati

Obivan Selection serisini bahçede baktığımız kedilere kullanmıştık çoğu severek tüketmişti.